Бажаєте прийти на тестове відвідування?
Це безкоштовно. Якщо Вашій дитині у нас сподобається, то ви можете її залишити навіть на декілька днів.
Зателефонуємо вам!
Отримайте безкоштовну консультацію нашого спеціаліста по телефону.
Про школу «Радоскул»
Галина Мельник
Засновник школи, вчитель української мови та математики, методист
Чому я вибрала альтернативну освіту

У державній школі я працювала короткий час, і коли там навчалася моя старша донька, я остаточно зрозуміла, що не хочу такого навчання для молодшої.

Школа, де всіх стрижуть під одну гребінку, дитина, яка має вчитися через страх поганої оцінки, вішання ярликів: розумний/ нерозумний, ледачий, погані батьки тощо — це тільки травмує і пригнічує дітей та аж ніяк не робить їх щасливими.

Та і взагалі в нашій системі освіти про щастя чомусь не йдеться. Це ніби буде потім, коли їх навчать, коли вони стануть дорослими. Але відомо, що це щастя потім так і не з'являється. Однак всі ми чомусь із цим погодилися.

Проте інших шкіл 10 років тому не було. Тож у мене з'явилося рішення навчати свою молодшу доньку самостійно, створити таку школу, де буде повага до дитинства, умови, в яких діти будуть вчитися розуміти себе та інших, опановувати знання свідомо і з бажанням.

Я рада, що дедалі більше батьків долучаються до такої освіти, що мої колеги та однодумці в школі «Радосвіт» створюють середовище, в якому діти й дорослі почуваються впевнено і комфортно, мають можливість отримувати різний досвід і вчитися на своїх помилках, де їх приймають такими, як вони є, і цінують кожного як особистість. Вірю, що навчити можна кожну дитину, не принижуючи її гідності.

Написати мені у Facebook
Аріна Черникова
Співзасновник школи, відповідальна за розвиток школи та маркетинг
Чому для мене так важливо зробити нашу школу найкращою?

Рік тому я залишила кар'єру в Національному банку та закінчила 20-річний шлях у маркетингу, щоб приєднатися до «Радосвіту». Для мене це дуже особистий проєкт, адже йдеться про моїх дітей, двох чудових дівчаток 4 та 7 років. Я ніколи не уявляла їх у державній школі, адже свого часу отримала надто багато травм. Все, що я пам'ятаю, – це постійний стрес, сльози, приниження. Як результат – алергія до навчання на все життя. Довгі роки навчання і школа асоціювалися в мене лише зі стресом. Звісно, я не хотіла, щоб і діти повторили мій досвід.

Я довго вибирала школу для своєї Аліси. На той час їй було 5. До цього ми не могли віддати її у садочок. Перебрали багато різних закладів, але вона всі садочки відкидала будь-яким способом: постійно хворіла, плакала, просила залишити її вдома. З «Радоскул» відбулося диво. З першого дня вона сказала, що буде ходити в цю школу. І відтоді відвідує заняття із задоволенням. Це для мене найголовніше.

Тому «Радоскул», на мою думку, – це місце, де щасливі діти отримують знання без стресу та навчаються із задоволенням.

Написати мені у Facebook
Наша основа
Гуманна педагогіка
 • ненасильницька комунікація
 • емпатія
 • повага до дітей
 • професійність та вмотивованість педагогів
Акцент на розвиток навичок, актуальних для майбутнього
 • критичне мислення
 • комунікація
 • креативність
 • проєктна діяльність
Особливості
Наша місія
Наша візія
Демократична складова школи
Методика навчання
Наша місія
 • Ми виховуємо людину, яка сьогодні свідомо навчається та почувається щасливою особистістю, а завтра робить свідомий вибір і знає свій власний шлях.
 • Ми виховуємо не виконавців, а ТВОРЦІВ.
 • Завжди даємо нашим учням ВИБІР. Звичайно, є правила та розклад, але дитина завжди може обирати. Це дає їй змогу в майбутньому мати свою сильну позицію, уміти чути себе та знати, чого вона насправді прагне. Такі діти з більшою вірогідністю будуть знати, яку професію вони хочуть обрати вже у старших класах.
Наша візія
 • Сприяємо розвитку альтернативної освіти та гуманної педагогіки задля розвитку свідомості українців.
 • Виховуємо нове покоління, яке поважає інакшість людей, допомагає одне одному, є соціально активним та свідомо ставиться до своїх вчинків, думок і слів.
 • Сприймаємо Людину такою, яка вона є, та віримо в наших дітей. Вони зростають в атмосфері щастя та гармонії.
 • Ми поважаємо дитину та толерантно ставимося до її думок, до сімейних традицій, виховуємо повагу до країни, в якій живемо, та її мови. Ми залюбки приймаємо до нас інклюзивних дітей.
Демократична складова школи
 • Учні вибирають додаткові предмети cамостійно.
 • Учні вибирають предмети у другій половині дня.
 • Якщо дитина не хоче йти на заняття, а вибирає гру з дітьми, ми дозволяємо їй це. ГРА – важлива складова розвитку дітей до 10 років.
 • Демократичні збори з батьками, батьківська спілка.
 • БЕЗ ТИСКУ та домашніх завдань.
Методика навчання
авторська методика «Навчання за блоками»

Основні предмети – математику та українську мову – в 3–6 класах вивчаємо блоками із заглибленням у предмет. Для ефективності засвоєння працюємо в «Наукових лабораторіях», де учні стають учителями.
Приходьте на безкоштовне тестування
У зручний для вас час можете пройти тестування дитини за типами емоційного інтелекту або зробити психологічний тест на емоційний розвиток.
Наша дружна команда
Ольга Кулікова
Менеджер з ІТ, інновацій та фінансової грамотності.
Людмила Охріменко
Тьютор
Алла Коломієць
Інструктор ЛФК, логопед
Анастасія Панченко
Помічник вчителя з дошкільної підготовки.
Яна Вигівська
Адміністратор.
Де проходять заняття
1. Біля школи безпечна доглянута територія.
2. Віддалено від міста в мальовничій місцевості.
3. Поряд великий чистий ліс.
4. Далеко від дороги і промислових підприємств.
5. Неподалік дитячі майданчики та стадіон для активного дозвілля на чистому повітрі.
Більше фото
Як нас знайти
Телефонуйте:
Пишіть:
Надсилайте листи:
Приходьте в гості в будні (09:00-19:00):
с. Щасливе (Бориспільське шосе), вул. Лесі Українки, 14
Зв'язатись з нами :)
Telegram WhatsApp Viber Messenger
Інформація про вчителя
За освітою і покликанням педагог. В 1999 році закінчила Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, спеціальність — «Українська мова та література» .

Має досвід роботи з дітьми близько 20 років. Почала працювати в альтернативній освіті ще 9 років тому заради своїх дітей (спочатку була домашня школа). Таким чином, Галина є одним із першопрохідців в альтернативній освіті.

У 2015 році заснувала альтернативну школу «Радосвіт». Нині в нашій школі викладає математику та українську мову, готує до ДПА.

Розробила та розробляє власні методики з цих предметів. Саме за цими методиками й працює «Радосвіт».

Є автором підручника «Веселе читання», виданого видавництвом «Богдан» у 2015 році.
Інформація про вчителя
У 2001 році закінчила Національний технічний університет України (КПІ), факультет лінгвістики. За спеціальністю — перекладач англійської та німецької мов. Працювала у сфері реклами та маркетингу близько 20 років. Приєдналася до «Радосвіту» в 2019 році задля розвитку школи. Має дві доньки: Анастасія навчається у нульовому класі, Аліса — у другому.
Інформація про вчителя
2020 р. закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, фізико-математичний факультет, спеціальність «Математика» - отримала освітній ступінь «бакалавра».

Від вересня 2020 до справжнього часу продовжує навчання в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, за спеціальністю «Економічна та актуарна математика».

Педагогічну діяльність почала з 2016 р. – на основі приватних занять дітей різної вікової категорії (4-11 класу) та різних направлень підготовки (олімпіади, ДПА, ЗНО, цікава математика).

В школі «Радосвіт» з вересня 2020 року.
Інформація про вчителя
1998 закінчила Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, спеціальність «Українська мова і література». Друга освіта — Київський гуманітарний інститут, спеціальність «Зарубіжна література та англійська мова».

Робота була пов'язана з філологією, працювала літературним редактором у газеті «Команда», прес-службі Федерації футболу України, начальником відділу в «Кредитпромбанку». Педагогічну діяльність почала з 2014 року: ДНЗ «Ромашка» (Щасливе), Центр розвитку «Країна мрій» (Бориспіль), садок «Країна дитинства» (Київ). В школі «Радосвіт» – з 2018 року.
Інформація про вчителя
Закінчила Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, факультет іноземних мов. Спеціальність — «Вчитель німецької, англійської мов та зарубіжної літератури».

З першого року навчання вела курси англійської мови для дітей. Під час навчання 2 місяці жила та працювала в Німеччині, завдяки чому значно поліпшила навички спілкування німецькою мовою.

Після отримання диплома бакалавра працювала адміністратором у корекційному центрі, в якому проводилися заняття з сенсорної інтеграції, Монтессорі-терапії, Томатіс-терапії, арт-терапії тощо. Саме в цей період зацікавилася методиками виховання та розвитку дітей.

Працювала також в айті-компанії, маркетинговому агентстві, пробувала себе навіть як агент реєстрації в аеропорту. Але після довгих пошуків впевнилася, що її покликання — це робота з дітьми. В «Радосвіті» – з 2019 року.
Інформація про вчителя
У 2011 році закінчила Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю " Початкове навчання".

З 12.08.2011 працювала в Київській загальноосвітній школі вихователем групи продовженого дня , а згодом вчителем початкових класів.

Пройшла курси підвищення кваліфікації :
"Онлайн-курс для вчителів початкової школи", студія онлайн-освіта EdEra та громадська спілка "Освіторія, 2019 рік .
І
нститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка 2019 рік.

Має досвід роботи в приватних дошкільних закладах: практикувала на заняттях методику креативного мислення - ейдетику для малюків. Також викладала партерну гімнастику.
В альтернативній школі "Радосвіт " - з вересня 2020 року вчителем початкових класів та викладач партерної гімнастики.
Інформація про вчителя
Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова в 2016 році. Спеціальність — «Організатор дошкільної освіти; вихователь дітей дошкільного віку; сімейний вихователь».

У 2017 році закінчила курси підвищення кваліфікації. Випускна робота на тему: «Вплив розвитку дрібної моторики руки на формування мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку».

Має досвід роботи з дітьми з особливими потребами. Загальний педагогічний стаж – 9 років.
Інформація про вчителя
У 2007 році закінчила Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, спеціальність "Початкова освіта". Друга освіта — ВМУРоЛ "Україна", спеціальність "Охорона навколишнього середовища".

Працювала з 2003 року вихователем (вожатою) у таборі "Каштан", вихователем у приватному садочку "Золота казка"(Теремки), "Михаїл" (ЖК "Чайка"), "Сонях" (с. Гатне), "Зернятка"(с. Вишеньки); методистом державному садочку "Софія" (Київ). В школі "Радосвіт" - з 2020 року.
Інформація про вчителя
У 2019 році здобула освіту у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова за спеціальністю "Сурдопедагогіка та спеціальна психологія". Паралельно з навчанням працювала вихователем в англомовному дитячому садочку, де отримала перші навички роботи з дітьми.

Закінчила курси англійської мови. Згодом почала працювати як репетитор англійської мови для дітей шкільного віку. Працюючи за основним місцем роботи у центрі слуху на посаді вчителя-дефектолога, займалась перекладом технічної літератури та маркетингових матеріалів. На базі якого, було відкрито центр розвитку дитини, де також проводила заняття з англійської мови.

Школа "Радосвіт" - це новий досвід та яскраві враження, працює з вересня 2020 року.
Made on
Tilda